Uspořádání firemních akcí v osvědčeném Pensionu Monika

Ať už vlastníte menší či větší firmu nebo v nějaké takové pracujete, jistě víte, jak je utužování kolektivu důležité. S ostatními zaměstnanci se setkáváte v pracovním procesu každý den a určitě není od věci si občas odpočinout a společně si užít chvíli volna. Nemusíte spolu zrovna jezdit na dovolenou k moři, ale co třeba si jednou za rok vyrazit na víkend či alespoň jeden den do horKrkonoše, naše nejvyšší hory, nabízí spoustu možností sportovního i relaxačního vyžití a každý si zde přijde na své!

Krkonoše nejsou jenom pěší turistika

Někdo by mohl namítnout, že Krkonoše nejsou nic pro něj, protože nerad chodí. Jenže v dnešní době už hory nabízejí daleko více možností a nudit se zde tak nebude zaručeně nikdo. Lyžování, jízda na koni či koloběžce, adrenalinové zážitky v podobě přemostění nad Špindlerovskou hrází pod přehradou nebo let na obří houpačce, to vše tu můžete společně se svými kolegy zažít! A pokud bude pršet? V tom případě si můžete užít zábavu při hraní squashe, tenisu nebo navštívit jeden ze dvou aquaparků. Večer se pak otevírají možnosti k posezení v některé z místních hospůdek či vináren.

Útulné ubytování v penzionu Monika

Pokud pořádáte firemní akci, je výběr ubytování samozřejmě jednou z nejdůležitějších věcí. Velké hotely se k těmto účelům příliš nehodí. Je v nich spousta lidí a žádná „domácí“ atmosféra. Menší útulný penzion, jako je například pension Monika, bude pro Vaše potřeby tím pravým místem. Nabízí domácí kuchyni a speciality na lávových kamenech, které podtrhují příjemnou a útulnou atmosféru. Ubytováni budete v dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou i WC, nebo můžete zvolit variantu apartmá. LCD televize, trezor a internetové připojení zdarma jsou samozřejmostí! Všichni hosté navíc od Penzionu Monika dostanou 50% slevu do blízkého Wellness centra a sauny.