Penzion s dvoulůžkovými a třílůžkovými vybavenými pokoji

Vyrážíte do Krkonoš a hledáte ubytování, které Vám poskytne potřebný komfort, bude mít výhodnou polohu a zároveň nezruinuje Vaši peněženku? V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu, hledat už nemusíte. Pension Monika, který leží jen pár kroků od centra Špindlerova Mlýna a zároveň je obklopen krásnou přírodou, pro Vás bude skvělým místem ke strávení příjemné tuzemské dovolené. Krkonoše nabízejí spoustu zábavy i sportovního vyžití a dovolená v našich nejvyšších horách je perfektní volbou pro páry i rodiny s dětmi. Užijte si své volno v penzionu Monika!

Pension s přátelskou atmosférou

Jednou z věcí, kterou se Pension Monika může pyšnit, je příjemná domácí atmosféra. Nejedná se o žádný obrovský hotel plný lidí, ale o přátelský penzion, odkud je příroda na dosah rukyUbytování v Pensionu Monika je komfortní a poskytuje všechny dnes neodmyslitelné a potřebné věci. V každém pokoji najdete novou velkou LCD televizi se satelitním příjmem Full HD a více než 199 programy z celého světa. K dispozici Vám budou i nové malé lednice, které jsou bezhlučné a nebudou tak rušit Váš klid. Pokud si budete chtít připravovat lehké občerstvení či odpolední kávu sami, můžete využít i možnosti malého kuchyňského koutu s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Pension Monika nabízí apartmány, ale i dvoulůžkové či třílůžkové pokoje vhodné pro pár nebo rodinu.

Sportovní vyžití i relaxace

Krkonoše nabízejí možnost příjemně strávené dovolené pro všechny. Ať už si chcete užít aktivní dovolenou plnou sportu a adrenalinu, nebo dáváte přednost nenáročným procházkám po okolí, užívání si místního klidu a nádherné přírody a návštěvě wellness centra, přijdete si zde na své. Dovolená v Krkonoších se bude líbit dětem i dospělým a Pension Monika se postará o to, aby byl zážitek z Vašich prázdnin nezapomenutelným. Nač jezdit daleko, když máme tak krásné místo přímo u nás v Čechách?