Ubytování s dětmi v Krkonoších, rodinná dovolená

Nač jezdit do zahraničí, když si můžete s dětmi užít spoustu zábavy i u nás? Ušetříte nejen peníze, ale také se vyhnete zdlouhavému a nepohodlnému cestování. Krkonoše nabízejí téměř vše, co si můžete přát. V zimě tu na Vás čeká nespočet lyžařských možností, v létě se na sjezdovkách můžete prohánět na koloběžce. To samozřejmě není vše, lákavých nabídek mají naše nejvyšší hory spoustu. V první řadě je však důležité vyřešit ubytování. Spíše než neosobní velký hotel plný hostů Vás láká útulnější atmosféra penzionu? Máme pro Vás skvělý tip!

Ubytování s dětmi v Penzionu Monika

Penzion Monika byl otevřen již v roce 1998 a jedná se tak o osvědčené a oblíbené místo. Centrum Špindlerova Mlýna, nejznámějšího střediska Krkonoš, je od něj vzdáleno pouhých 10-12 minut chůze. Díky tomu budete mít vše potřebné na dosah ruky a zároveň si můžete užívat klidu, který tento přátelský penzion s domácí atmosférou nabízí. Každá rodina nejspíš ocení možnost ubytování v apartmánu se dvěma oddělenými ložnicemi, vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, trezorem a internetovým připojením, které je pro spoustu dětí v dnešní době nezbytné. Penzion Monika také nabízí apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyňským koutem. Nově je nyní každý pokoj vybaven také lednicí. Pokud se Vám však na dovolené vařit nechce, o hladu rozhodně nebudete. Penzion Monika si zakládá na své domácí kuchyni a specialitách na lávových kamenech, na které budete i v budoucnu jistě rádi vzpomínat.

Aby se děti nenudily

Krkonoše nabízejí tolik možností sportovního i adrenalinového vyžití, že si musí vybrat každý. Nezapomíná se samozřejmě ani na děti. V létě si děti mohou užít spoustu zábavy na nejdelší bobové dráze v České republice, která měří celých 1200 m, vyzkoušet jízdu na terénních koloběžkách z lyžařské sjezdovky, pro starší je tu například možnost jízdy na motorových čtyřkolkách, či příjemná projížďka na koni nádhernou přírodou. V případě deště nebo zimy je vhodná návštěva jednoho ze dvou aquaparků, pokud počasí přeje, můžete si zaplavat přímo v tůních divokého Bílého Labe. V zimě je hlavní téma Krkonoš jasné – lyžování. Až se budete vracet unaveni ze sjezdovky, jistě Vás potěší možnost navštívení Wellness centra či sauny s příjemnou slevou 50% pro všechny zákazníky Penzionu Monika.