Romantický víkend pro dva v Pensionu Monika pro zamilované

Blíží se svátek či narozeniny Vaší drahé polovičky? Budete mít výročí Vaší lásky a rádi byste ho oslavili co nejromantičtěji? Chcete druhého překvapit romantickým výletem? Pak pro Vás máme jeden zajímavý tip. Hory jsou bezpochyby také velmi romantickým místem a v útulném penzionu Monika v Krkonoších si můžete užít zamilovaný víkend, nebo klidně celý týden. Komfortní ubytování, skvělá domácí strava, klid a krása okolní přírody a nespočet možností, jak strávit den. To jsou Krkonoše a Pension Monika! Vydejte se sem se svou láskou a užijte si romantické chvíli přímo uprostřed čisté přírody.

Náplň na celý týden

Přestože můžete celý romantický víkend strávit v pronajatém pokoji, byla by škoda nevyužít některé z možností, které pension Monika a celé Krkonoše nabízejí. Jestliže si pod pojmem víkend pro zamilované představujete především klid a relaxaci, bude pro Vás skvělou náplní některého dne pobyt ve wellness centru či sauně. Zde si můžete do sytosti užívat pohody a volna se svým drahým protějškem a to dokonce s 50% slevou, kterou Pension Monika svým hostům poskytuje. V luxusním wellness centru, které je od pensionu vzdálené pouhých 400m, najdete vše potřebné pro Váš odpočinek. Využít můžete whirpool s masážními tryskami, parní lázeň i odpočívárnu na vyhřívaných lavicích. Rezervovat si můžete i velmi příjemné masáže. Večery pak můžete trávit v některé z místních vináren, restaurací či barů, nebo v malé restauraci přímo v pensionu. Zde můžete ochutnat výbornou domácí kuchyni či speciality z lávových kamenů.

Užijte si víkend v komfortním ubytování

V Pensionu Monika Vám k příjemně strávenému romantickému víkendu nebude scházet nic. Možnosti náplně Vašich dnů jsme již nastínili, a neméně kvalitní bude i Vaše ubytování. Pro zamilovaný pár bude nejspíše nejvhodnější volbou dvoulůžkový pokoj, který je však vybaven vším potřebným. K dispozici budete mít vlastní WC i vanu či sprchový kout, nebude scházet nová LCD televize ke sledování Vašich oblíbených filmů či seriálů, nově jsou v pensionu všechny pokoje vybaveny i malými bezhlučnými ledničkami, kam si můžete uložit všechny Vaše oblíbené pochutiny. Dále ve Vašem pokoji nebude scházet trezor či internetové připojení, a to samozřejmě zcela zdarma. Pension Monika je zkrátka perfektním ubytováním pro každého, zamilované páry nevyjímaje. Užijte si svou romantiku přímo uprostřed Krkonoš se vším komfortem za skvělou cenu!