Oblíbený rodinný Pension Monika ve Špindlerově Mlýně

Láká Vás představa dovolené v našich horských oblastech? Ještě jste nebyli v Krkonoších? Tyto naše nejvyšší hory jsou vhodné k návštěvě v kterémkoliv ročním období a stále mají co nabídnout. Užijete si je do sytosti v létě i v zimě a nudit se nebudete ani vteřinu. Před samotným plánováním programu Vašeho výletu je však zapotřebí vybrat to správné ubytování. Velké hotely jsou neosobní a plné lidí, což nemusí každému vyhovovat. Pokud hledáte pension rodinného typu, kde na Vás ihned dýchne domácí a útulná atmosféra, určitě svou pozornost věnujte Pensionu Monika ve Špindlerově Mlýně. Tento pension se zájmu hostů těší již od roku 1998 a za tu dobu se stal oblíbeným a osvědčeným místem k pobytu v Krkonoších.

Zábava pro celou rodinu

Krkonoše nabízejí nádhernou horskou přírodu, nespočet turistických tras, lanovek, v zimě si zde užijí běžkaři i sjezdoví lyžaři, malí i velcí. V Krkonoších se zkrátka nikdo nenudí. Pokud toužíte po adrenalinových zážitcích, i Vy si přijdete na své. Adrenalin má také v Krkonoších své místo, například v podobě sjezdu lyžařských sjezdovek na terénních koloběžkách, přemostění nad Špindlerovskou hrází pod přehradou nebo jako let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky. Oblíbené sporty jako tenis či squash si tu také můžete zahrát, spousta možností je tu i pro milovníky koupání. K tomu můžete využít i tůně divokého Bílého Labe, nebo, pokud počasí nebude přát, dva aquaparky. A až si čerstvého horského vzduchu bohatě užijete, můžete se od sportovních zážitků přesunout k těm relaxačním. Navštivte wellness centrum či saunu s 50% slevou, kterou získávají všichni hosté pensionu Monika!

Pension, kam se budete rádi vracet

Pension Monika si zakládá na své příjemné atmosféře, kterou umocňují útulné pokoje i domácí strava. Samozřejmostí je komfortní ubytování, kde Vám nebude nic chybět. Každý pokoj disponuje vlastním WC i sprchou či vanou, lednicí i LCD televizorem, pro všechny hosty je zdarma trezor a internetové připojení. Zvolit si můžete variantu dvou či třílůžkových pokojů, či větších apartmánů vhodných pro rodinnou dovolenou či větší skupinu přátel. Pension Monika i Špindlerův Mlýn zajisté splní Vaši představu příjemně strávené dovolené.