Prázdniny na horách v pensionu v Krkonoších

Pokud patříte k těm, kdo preferují dovolenou na horách před relaxací u moře, máte tu výhodu, že nemusíte jezdit daleko. I u nás jsou hory krásné, oplývají nádhernou nedotčenou přírodou, a i zde si můžete užít pohodové, ničím nerušené prázdniny. Variant je spousta, ale mezi prvními místy k navštívení Vám možná naskočí Krkonoše, naše nejvyšší hory. Místo, které táhne turisty na lyžování a běžkování v zimě a na procházky, cyklistiku či adrenalinové sporty v létě, Vás uchvátí nejen svou atmosférou, ale i možnostmi, které nabízí. Těch je překvapivě hodně a prázdniny strávené na horách si tak užijí muži i ženy, děti i dospělí, sportovní nadšenci i ti, kdo preferují klid a relaxaci.

Buďte v centru dění

Rádi byste své prázdniny v Krkonoších strávili obklopeni čistou přírodou, ale přitom to nechcete mít nikam daleko? Tato situace rozhodně není neřešitelná! Výhodnou polohou disponuje například Pension Monika, který se nachází na jižním slunečném svahu u lesa, ale za pouhých deset minut se pěšky dostanete do centra Špindlerova Mlýna. V blízkosti pensionu je pak i autobusová zastávka či čtyřsedačková lanovka na Medvědín. Díky této příznivé poloze nemusíte zbytečně ztrácet čas dojížděním, vše máte téměř na dosah ruky.

Prázdniny se vším všudy

Pod pojmem prázdniny si každý může představovat něco trochu jiného, ale zábava k nim patří nepochybně. A té si v Krkonoších můžete užít spousty! Děti jistě ocení dva aquaparky, které se zde nachází, ale i možnost vykoupat se přímo v tůních divokého Bílého Labe. Projíždět se přírodou můžete na kolech, na koních, nebo na terénních motorových čtyřkolkách. Zábavu si užijete také na nejdelší letní bobové dráze v České republice, která bude bavit děti i dospělé! Večer se pak můžete vracet do Pensionu Monika, který Vás přivítá domácí kuchyní, či specialitami z lávových kamenů. Využít můžete i vlastní kuchyňky, která je k dispozici ve vybraných apartmánech.