Ubytování v lyžařském středisku v Krkonoších

Hledáte vhodné místo, kde si dostatečně užijete sněhu a lyžování? Nechce se Vám jezdit za hranice a hledáte vhodné místo v České republice? Dejte šanci Krkonoším! Naše nejvyšší hory nabízejí nespočet sjezdovek a Vy můžete být ubytováni téměř v centru Špindlerova Mlýna. Pension Monika také díky své lákavé a výhodné poloze vítá hosty už od roku 1998 a do tohoto osvědčeného pensionu s příjemnou domácí atmosférou můžete zavítat i Vy. Strávíte tak zimní prázdniny uprostřed přírody, se sjezdovkami i běžkařskými trasami na dosah ruky.

Lyžařský ráj

Špindlerův Mlýn, to je, co se lyžařského vyžití týče, osvědčené místo. K dispozici Vám bude 5 lanových drah a 11 vleků a celých 25 km tratí, po kterých můžete vesele sjíždět celý den. Areály jako Medvědín, Svatý Petr či Hromovka jsou známé pojmy, které slibují kvalitní lyžování i snowboardování. Vybrat si můžete z různých obtížností sjezdovek, a tak se zde „vyřádí“ zkušení lyžaři i začátečníci či malé děti, které se tomuto nádhernému sportu teprve učí. Skiareál Špindlerův Mlýn navíc poskytuje výhodné slevy a například děti do 6 let tu jezdí zcela zdarma. Využít můžete i lyžařské školy, které připraví na výlety po svazích každého. A že nemáte lyže? Nevadí, vše potřebné si zde můžete vypůjčit. Pokud naopak holdujete běžkám, jsou tu pro Vás připraveny desítky kilometrů upravených běžeckých tratí, na kterých si užijete čerstvý vzduch i pohled na krásy okolní přírody. Jen zasněžené stromy a Vy, není to nádherná představa?

Ubytování uprostřed přírody

Pension Monika se může pyšnit výhodnou polohou. Od centra Špindlerova Mlýna je vzdálen pouhých 10 minut chůze, nedaleko je i autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš či čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín. Vše budete mít na téměř na dosah ruky a navíc budete bydlet v krásném a komfortním ubytovacím zařízením za příjemnou cenu. Vybrat si můžete mezi apartmány pro větší skupiny přátel či početnější rodiny, nebo dvoulůžkovými či třílůžkovými pokoji. Na každém pokoji pak najdete potřebné vybavení, jako je vlastní sociální zařízení, LCD televizor či malá nehlučná lednice.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA