Ubytování s dětmi v Krkonoších, rodinná dovolená

Nač jezdit do zahraničí, když si můžete s dětmi užít spoustu zábavy i u nás? Ušetříte nejen peníze, ale také se vyhnete zdlouhavému a nepohodlnému cestování. Krkonoše nabízejí téměř vše, co si můžete přát. V zimě tu na Vás čeká nespočet lyžařských možností, v létě se na sjezdovkách můžete prohánět na koloběžce. To samozřejmě není vše, lákavých nabídek mají naše nejvyšší hory spoustu. V první řadě je však důležité vyřešit ubytování. Spíše než neosobní velký hotel plný hostů Vás láká útulnější atmosféra penzionu? Máme pro Vás skvělý tip!

Ubytování s dětmi v Penzionu Monika

Penzion Monika byl otevřen již v roce 1998 a jedná se tak o osvědčené a oblíbené místo. Centrum Špindlerova Mlýna, nejznámějšího střediska Krkonoš, je od něj vzdáleno pouhých 10-12 minut chůze. Díky tomu budete mít vše potřebné na dosah ruky a zároveň si můžete užívat klidu, který tento přátelský penzion s domácí atmosférou nabízí. Každá rodina nejspíš ocení možnost ubytování v apartmánu se dvěma oddělenými ložnicemi, vlastním sociálním zařízením, LCD televizí, trezorem a internetovým připojením, které je pro spoustu dětí v dnešní době nezbytné. Penzion Monika také nabízí apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyňským koutem. Nově je nyní každý pokoj vybaven také lednicí. Pokud se Vám však na dovolené vařit nechce, o hladu rozhodně nebudete. Penzion Monika si zakládá na své domácí kuchyni a specialitách na lávových kamenech, na které budete i v budoucnu jistě rádi vzpomínat.

Aby se děti nenudily

Krkonoše nabízejí tolik možností sportovního i adrenalinového vyžití, že si musí vybrat každý. Nezapomíná se samozřejmě ani na děti. V létě si děti mohou užít spoustu zábavy na nejdelší bobové dráze v České republice, která měří celých 1200 m, vyzkoušet jízdu na terénních koloběžkách z lyžařské sjezdovky, pro starší je tu například možnost jízdy na motorových čtyřkolkách, či příjemná projížďka na koni nádhernou přírodou. V případě deště nebo zimy je vhodná návštěva jednoho ze dvou aquaparků, pokud počasí přeje, můžete si zaplavat přímo v tůních divokého Bílého Labe. V zimě je hlavní téma Krkonoš jasné – lyžování. Až se budete vracet unaveni ze sjezdovky, jistě Vás potěší možnost navštívení Wellness centra či sauny s příjemnou slevou 50% pro všechny zákazníky Penzionu Monika.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA