Zimní dovolená s lyžováním a ubytováním v Krkonoších

Krkonoše patří ke kolébkám lyžování v České republice. I proto patří dodnes k nejatraktivnějším terénům pro sjezdové i běžecké lyžování. Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) spolu se Svazkem měst a obcí Krkonoše, skiareály a krkonošskými boudaři udržují bezmála 600 km běžeckých tras pod názvem „Krkonoše-lyžařský běžecký ráj“. Krkonoše nabízejí také několik desítek sjezdových tratí. V Krkonoších je také řada míst, kde lze legálně provozovat snowkiting.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Zimní horolezecká činnost, tedy lezení na vodním ledu, je umožněno na skále na konci cesty Buď Fit v Labském dole. Jelikož se jedná o jedinou lokalitu a navíc v srdci národního parku, je tato aktivita omezena. Denní počet uživatelů je omezen na 16 osob z důvodu malé rozlohy ledopádu a zachování rozumného užívání lokality, která navíc zůstane v přírodním charakteru, tedy bez jakýchkoliv terénních úprav. Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 kilometrů sjezdových tratí, z kterých je 95 % technicky zasněžováno. Vřele Vám doporučujeme využití profesionální lyžařské a snowboardové školy Yellow Point ve Špindlerově Mlýně. Čeká na Vás kompletní nabídka výuky, skupiny, priváty, děti, snowboardy, běžky a podobně. Překvapí Vás přátelský a profesionální přístup všech instruktorů s licencí Asociace profesionálních učitelů lyžování. Pokud nedisponujete vlastní lyžařskou výbavou, není nic snazšího než si online rezervovat lyžařské či snowboardové vybavení, které Vám upravíme na Vaše přání a požadavky. Nyní už zbývá jen vyrazit za Vašimi zimními sportovními zážitky do horského střediska Špindlerův Mlýn.

Zimní dovolená Pension Monika

Pokud zavítáte na zimní dovolenou do Krkonoš, respektive do nejznámějšího turistického střediska Krkonoš, do Špindlerova Mlýna, rozhodně neuděláte krok do neznáma, pokud se ubytujete právě v pensionu Monika, který bude startovním bodem k veškerým dalším sportovním aktivitám. Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 metrů. Autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka) je vzdálena od našeho pensionu cca 800 metrů. V případě zájmu o skupinovou rezervaci či pobyt na dobu delší než 7 dnů kontaktujte recepci pensionu Monika, rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. Navíc jako klienti pensionu Monika budete mít od nás slevněnou cenu na Skipass v termínu od 9.3.-12.3.2015 a od 16.3.-2.4.2015 a to z ceníkové ceny 750 Kč na 490 Kč za jeden den. Rezervujte si proto Vaši zimní dovolenou v našem pensionu co nejdříve, abyste mohli plně využít veškerých výhod a slev, které Vám pension Monika poskytuje.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA