Levné ubytování s domácím mazlíčkem v pensionu Špindlerův Mlýn

Domácího mazlíčka má dnes spousta lidí a věřte nebo ne, někteří si kvůli starosti o ně upírají i zaslouženou dovolenou. Ptáte se proč? Někdy jednoduše není nikdo, kdo by nám mazlíčka pohlídal, útulky bývají pro spoustu zvířat nepříjemným zážitkem. A cestování se zvířetem také není jednoduchá záležitost. Po pro zvíře dlouhé a úmorné cestě ještě po příjezdu hledáte hotel, kterému domácí mazlíčci nevadí. A takový na každém rohu bohužel nenajdete. Jedním z nich je však Pension Monika, který se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Vaše domácí zvířátka vřele přivítá, a to včetně pejsků do střední velikosti!

Krkonoše si užijí i pejsci!

Jiná domácí zvířata s sebou zřejmě na procházku neberete, ale pejsci si pěší túry po horách užijí stejně jako Vy, možná dokonce i více. Pokud tedy nechcete, aby na Vás čekali na pokoji, vezměte je jednoduše s sebou ven. Nádherné prostředí hormnožství turistických cest, možnost koupání, to vše si se svým psím miláčkem můžete užít.

Ubytování v Pensionu Monika

Ubytování v Pensionu Monika si můžete zvolit podle svých představ. K dispozici jsou dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a také různé typy apartmánů. Ty jsou určeny především pro větší počet osob, tedy 6-10. K dispozici jsou v apartmánech společenské místnosti či kuchyňky. V každém pokoji Pensionu Monika také můžete sledovat své oblíbené pořady na nových LCD televizích, v každém pokoji také naleznete lednici. Vlastní koupelna a WC jsou samozřejmostí. Přejete si mít ve svém apartmánu i varnou konvici, mikrovlnnou troubu či kávovar? To není žádný problém! Užijte si na své dovolené nejen krásy naší přírody, nespočet lanovek a turistických tras, ale také komfortní ubytování, kam se budete rádi vracet. Přivítá Vás domácí a útulná atmosféra, kterou dolaďuje i domácí kuchyně. Tento osvědčený pension zkrátka ví, jak se o své hosty postarat.