Wellness víkend v příjemném penzionu s domácí kuchyní

Současná moderní doba se svým hektickým a uspěchaným stylem života přináší nutnost regenerovat během roku alespoň formou kratších dovolenkových pobytů, kterými jsou nejčastěji různé typy wellness balíčků procedur s ubytováním a zážitky všeho druhu. Středisko cestovního ruchu Špindlerův Mlýn umí nabídnout wellness a relaxační aktivity všeho druhu dle libosti a preferencí zákazníka. V nabídce služeb lze najít fitness centra, wellness centra, saunu, solária, masáže, profi relaxační centra, lázeňské procedury a mnoho dalšího. Špindlerův Mlýn měl dříve statut lázeňského města a k tomuto statutu se s jistotou opět vrací. Dopřejte si tedy naplno tolik zaslouženého odpočinku a relaxace. Tajemství opravdového odpočinku totiž spočívá v aktivní relaxaci, která přináší úlevu od napětí a stresu všedních dní a posiluje a harmonizuje celý organismus po stránce fyzické a duševní. Originálním dárkem se může stát i pobytový poukaz do tohoto kouzelného horského střediska, s voucherem na relaxační a wellness aktivity. Není lepší dárek než darovat zážitek umocněný v tomto případě krásou Krkonošského národního parku v kombinaci s moderními a luxusními wellness a relaxačními aktivitami, které dají obdarovanému zapomenout na napětí a stres všedních dnů.

Wellness víkend Pension Monika

Pension Monika Vám na základě poptávky po wellness víkendu umí nabídnout maximum v podobě příjemně strávených chvil s možností domácí kuchyně, wellness a sportovního vyžití vesměs všeho druhu. V naší restauraci můžete mimo jiné ochutnat během odpoledne až do večerních hodin pokrmy domácí kuchyně a speciality připravované na lávových kamenech. V letních měsících je k dispozici malá terasa před restaurací, kde se hosté mohou osvěžit točeným pivem nebo zmrzlinovým pohárem. K dispozici máte dále luxusní, moderní wellness centrum vzdálené cca 400 metrů od pensionu Monika, kde lze využít bazén s whirlpoolem, masážními tryskami, parní lázeň, saunu, odpočívárnu na vyhřívaných lavicích a mnoho dalšího za cenu vstupného do wellness centra bez časového omezení na vstup. Za poplatek lze objednat masáž dle výběru klienta, více informací na doptání na recepci pensionu Monika. Příjemným překvapením pro ubytované pensionu Monika je dárek v podobě 50% slevy na vstupném do tohoto moderního wellness centra. Toto vše si lze dopřát na víkend či prodloužený víkend v případě, že zavítáte zrelaxovat a odpočinout do Špindlerova Mlýna v Krkonošíchnejvyšším pohoří s nejvyšší horou v České republice. Jistě nebudete litovat, že spočinete v našem rodinném pensionu Monika nedaleko od centra letoviska a přesto v klidné části ulice orientované na jih. V případě delších než sedmidenních pobytů a větších skupin, více než 8 osob, Vám umíme připravit cenově akční nabídku.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA