Kde se ubytovat v naší metropoli

Pokud rádi cestujete po naší male ale krásné zemi, jistě mi dáte za pravdu, že nalézt to správné ubytování dá zabrat. Každý z nás má jiná kritéria, pro někoho je důležitá cena ubytování a na kvalita zase tak nehledí, druhý by zase nesložil hlavu tak kde mu není vyloženě příjemně. Velmi častým rozhodovacím aspektem bývá také šíře služeb a dostupnost ubytovacího zařízení. Při této úvaze bychom Vám rádi představili tři firmy, které nabízejí své služby v blízkosti Prahy. I když portfolio zákazníků každé z těchto tří firem je poněkud odlišné, jedno mají společné - nabízet prvotřídní služby. 

Prvním z naší jmenované trojice je nově rekonstruovaný parník, který naleznete kde jinde než na Vltavě. Loď nese příznačné jméno parník Praha a nabízí kromě širokého spektra firemních akcí, svateb, teambuildingů také projížďky pro turisty a skupiny v centu Prahy. Loď je plně klimatizovaná a vybavená studeným bufetem. 

Na druhé straně je firma BHL, která nabízí cenově dostupné, ale kvalitní ubytování po celé Praze. Její ubytovny v lokalitě Praha 2 a Praha 9 nabízejí jak krátkodobé ubytování, tak ubytování s delším trváním. Je ideální pro pracovní cesty do metropole, stejně tak pro ubytování zákazníků mířících do Prahy za kulturou. 

Když mluvíme o ubytování, uzavřeme celou trojici hotelem v Kralupech. Hotel Sport Kralupy nabízí díky své velmi dobré poloze dobrou dostupnost do Prahy, ale zároveň klid menšího města. Hotel sport se specializuje na firemní akce, firemní školení a semináře. Přivítá Vás školeným personálem a kvalitní kuchyní v hotelové restauraci. Kvalitní hotely můžete využít i v rámci programu studijní pobyty v zahraničí.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA