Romantický víkend pro dva v Pensionu Monika pro zamilované

Blíží se svátek či narozeniny Vaší drahé polovičky? Budete mít výročí Vaší lásky a rádi byste ho oslavili co nejromantičtěji? Chcete druhého překvapit romantickým výletem? Pak pro Vás máme jeden zajímavý tip. Hory jsou bezpochyby také velmi romantickým místem a v útulném penzionu Monika v Krkonoších si můžete užít zamilovaný víkend, nebo klidně celý týden. Komfortní ubytování, skvělá domácí strava, klid a krása okolní přírody a nespočet možností, jak strávit den. To jsou Krkonoše a Pension Monika! Vydejte se sem se svou láskou a užijte si romantické chvíli přímo uprostřed čisté přírody.

Náplň na celý týden

Přestože můžete celý romantický víkend strávit v pronajatém pokoji, byla by škoda nevyužít některé z možností, které pension Monika a celé Krkonoše nabízejí. Jestliže si pod pojmem víkend pro zamilované představujete především klid a relaxaci, bude pro Vás skvělou náplní některého dne pobyt ve wellness centru či sauně. Zde si můžete do sytosti užívat pohody a volna se svým drahým protějškem a to dokonce s 50% slevou, kterou Pension Monika svým hostům poskytuje. V luxusním wellness centru, které je od pensionu vzdálené pouhých 400m, najdete vše potřebné pro Váš odpočinek. Využít můžete whirpool s masážními tryskami, parní lázeň i odpočívárnu na vyhřívaných lavicích. Rezervovat si můžete i velmi příjemné masáže. Večery pak můžete trávit v některé z místních vináren, restaurací či barů, nebo v malé restauraci přímo v pensionu. Zde můžete ochutnat výbornou domácí kuchyni či speciality z lávových kamenů.

Užijte si víkend v komfortním ubytování

V Pensionu Monika Vám k příjemně strávenému romantickému víkendu nebude scházet nic. Možnosti náplně Vašich dnů jsme již nastínili, a neméně kvalitní bude i Vaše ubytování. Pro zamilovaný pár bude nejspíše nejvhodnější volbou dvoulůžkový pokoj, který je však vybaven vším potřebným. K dispozici budete mít vlastní WC i vanu či sprchový kout, nebude scházet nová LCD televize ke sledování Vašich oblíbených filmů či seriálů, nově jsou v pensionu všechny pokoje vybaveny i malými bezhlučnými ledničkami, kam si můžete uložit všechny Vaše oblíbené pochutiny. Dále ve Vašem pokoji nebude scházet trezor či internetové připojení, a to samozřejmě zcela zdarma. Pension Monika je zkrátka perfektním ubytováním pro každého, zamilované páry nevyjímaje. Užijte si svou romantiku přímo uprostřed Krkonoš se vším komfortem za skvělou cenu!

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA