Pořádání rodinných akcí a přátelských setkání v Pensionu Monika

Věřte, že jedinečná dominanta Krkonoš, klid a krása Vám dokreslí absolutní pohodu pro Vaši akci. Neobávejte se „špindlerovských“ cen. Není nic jednoduššího, než nás oslovit s jakoukoli nabídkou firemní či rodinné akce, teambuildingu. Opravdu rádi se přizpůsobíme Vašim přáním a rádi Vám vyhovíme. Středisko Špindlerův Mlýn disponuje agenturou mající dokonale zmapované ubytovací i další možnosti ve Špindlerově Mlýně se všemi klady i zápory. V nabídce jsou zábavné outdoorové i indoorové aktivity a programy pro všechny věkové kategorie, nabídka výletů a zajímavých míst v Krkonoších, které prostě musíte vidět. Za zmínku stojí například Labská přehrada, pramen Labe, nejvyšší hora Sněžka, nejvyšší vodopád a jiné zajímavosti a přírodní krásy. Z aktivit je to kupříkladu obří houpačka, slaňování, rafting, cykloturistika, pěší programy, vyjížďky na koních, ledolezectví, horolezectví, zorbing, paintball, čtyřkolky, lukostřelba a mnoho dalšího. Záleží na preferencích zákazníka a na typu oslavy či setkání, zdali se rozhodnete pro aktivní outdoorový program nebo relaxační aktivity. Výborným dárkem je i věnování pobytu s možností výběru adrenalinových či wellness aktivit dle preferencí obdarovaného. Není lepší dar, než darovat zážitek a tím pobyt v srdci Krkonoš, Špindlerově Mlýně, bezpochyby je a zůstane.

Rodinná setkání a oslavy v Pensionu Monika

Pension Monika v srdci Krkonoš, respektive v jeho nejznámějším středisku, ve Špindlerově Mlýně, je ideálním místem k pořádání rodinných setkávání, akcí, výročí a dalších rodinných či osobních oslav. Pro spokojenost našich hostů se snažíme udělat maximum k tomu, aby se k nám hosté rádi a opakovaně vraceli. Dále lze uspořádat po domluvě společenské akce všeho druhu a setkání přátel, spolužáků, stejně tak jako firemní či pracovní akce a večírky. Neméně důležitá je možnost uspořádání nezapomenutelných líbánek, aby na ně novomanželé vzpomínali ještě po letech s milým úsměvem na tváři a pocitem příjemně strávených chvil. Navíc všichni hosté pensionu Monika dostanou jako bonus slevu 50% na vstupném do nedalekého moderního wellness centra. V něm si mohou zaslouženě relaxovat spolu se svými přáteli. V případě zájmu o skupinovou rezervaci ubytování v pensionu Monika, více než 8 osob, nás předem kontaktujte a my pro Vás rádi připravíme cenově zvýhodněnou nabídku. Pension Monika disponuje malou restaurací, kde se v dopoledních hodinách podávají snídaně formou bufetu, dále nabízí domácí kuchyni a speciality připravované na lávových kamenech. V letních měsících je k dispozici před restaurací malá terasa, kde si hosté mohou vychutnat točené pivo či zchladit se zmrzlinovým pohárem po náročném a horkém dni. Nejen z toho důvodu je pension Monika skvělou volbou pro pořádání rodinných či jiných oslav veskrze všeho druhu. Personál našeho pensionu se na Vás těší a je připraven poskytnout Vám služby prvotřídní kvality, abyste se k nám rádi a opakovaně vraceli.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA