Oblíbený rodinný Pension Monika ve Špindlerově Mlýně

Láká Vás představa dovolené v našich horských oblastech? Ještě jste nebyli v Krkonoších? Tyto naše nejvyšší hory jsou vhodné k návštěvě v kterémkoliv ročním období a stále mají co nabídnout. Užijete si je do sytosti v létě i v zimě a nudit se nebudete ani vteřinu. Před samotným plánováním programu Vašeho výletu je však zapotřebí vybrat to správné ubytování. Velké hotely jsou neosobní a plné lidí, což nemusí každému vyhovovat. Pokud hledáte pension rodinného typu, kde na Vás ihned dýchne domácí a útulná atmosféra, určitě svou pozornost věnujte Pensionu Monika ve Špindlerově Mlýně. Tento pension se zájmu hostů těší již od roku 1998 a za tu dobu se stal oblíbeným a osvědčeným místem k pobytu v Krkonoších.

Zábava pro celou rodinu

Krkonoše nabízejí nádhernou horskou přírodu, nespočet turistických tras, lanovek, v zimě si zde užijí běžkaři i sjezdoví lyžaři, malí i velcí. V Krkonoších se zkrátka nikdo nenudí. Pokud toužíte po adrenalinových zážitcích, i Vy si přijdete na své. Adrenalin má také v Krkonoších své místo, například v podobě sjezdu lyžařských sjezdovek na terénních koloběžkách, přemostění nad Špindlerovskou hrází pod přehradou nebo jako let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky. Oblíbené sporty jako tenis či squash si tu také můžete zahrát, spousta možností je tu i pro milovníky koupání. K tomu můžete využít i tůně divokého Bílého Labe, nebo, pokud počasí nebude přát, dva aquaparky. A až si čerstvého horského vzduchu bohatě užijete, můžete se od sportovních zážitků přesunout k těm relaxačním. Navštivte wellness centrum či saunu s 50% slevou, kterou získávají všichni hosté pensionu Monika!

Pension, kam se budete rádi vracet

Pension Monika si zakládá na své příjemné atmosféře, kterou umocňují útulné pokoje i domácí strava. Samozřejmostí je komfortní ubytování, kde Vám nebude nic chybět. Každý pokoj disponuje vlastním WC i sprchou či vanou, lednicí i LCD televizorem, pro všechny hosty je zdarma trezor a internetové připojení. Zvolit si můžete variantu dvou či třílůžkových pokojů, či větších apartmánů vhodných pro rodinnou dovolenou či větší skupinu přátel. Pension Monika i Špindlerův Mlýn zajisté splní Vaši představu příjemně strávené dovolené.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA