Ideální penzion pro strávení líbánek - medových dnů novomanželů

Není nic krásnějšího, než úspěch v rodinném, osobním či profesním životě. Ať už se to týká narozenin, svátků, křtin, promocí, povýšení a dalších důležitých životních mezníků. Jistě nelze než souhlasit, že jedním z velkých životních kroků v osobním životě je svatba a oslava manželství s tím spojená. Nejen že Krkonoše jako krásná přírodní lokalita je skvělé místo na fota rodinných a svatebních alb, ale i služby, které zde lze najít, jsou jako stvořená pro prožití nejen svatebního dne, ale také strávení líbánek. Lokality, které mohou Krkonoše nabídnout, jsou atraktivní nejen pro výlety, které lze podniknout během líbánek, ale také pro běžné pobyty. Za zmínku stojí jistě návštěva nejvyšší hory České republiky, kterou je Sněžka se svými 1602 metry nad mořem. Za zmínění a shlédnutí jistě stojí i první přehrada na řece Labe, kterou je Labská přehrada, dříve nazývána Krausovy Boudy. Za pozornost stojí i nejvyšší vodopád v České republice, Pančavský, se svými 148 metry a pramen řeky Labe, nejmohutnější české řeky. Pokud novomanželé chtějí strávit líbánky nejen aktivně, ale také využít wellness a relax služeb, není nic jednoduššího než si najít v nabídce Špindlerova Mlýna to pravé. Nabídka je vskutku široká a nelze nedoporučit pro ubytované pensionu Monika slevu 50% do nedalekého wellness centra, které nabízí široké spektrum relaxačních a wellness aktivit, masáží a mnoho dalšího pro chvíle uvolnění a odpočinku.

Líbánky v pensionu Monika

Pokud se rozhodujete, kde v Krkonoších strávit příjemné chvíle dovolených či jiných rodinných nebo firemních akcí, uděláte krok správným směrem, bude-li Vaší volbou pension Monika v nejznámějším středisku Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně. Pension Monika leží v klidné části střediska, přesto vzdálen jen cca 10 minut chůze od centra Špindlerova Mlýna. Z toho důvodu je pension Monika nejlepší volbou v této oblasti, snoubí v sobě soukromí a příjemnou atmosféru rodinného pensionu podtrženou vynikající domácí kuchyní a přesto výbornou dostupností do centra Špindlerova Mlýna a moderního wellness centra, vzdáleného pouze 400 metrů od pensionu Monika. Hosté pensionu Monika mají navíc jako bonus slevu na vstupném 50% do již zmiňovaného wellness centra. Našim hostům na přání zajistímeuspořádání rodinných oslav, firemních akcí a večírků, setkání spolužáků a v neposlední řadě prožití vlastních, či zajištění cizích, líbánek, tak zvaných medových dnů novomanželů. Uděláme pro Vás maximum možného, abychom zajistili vaši spokojenost a jsme přesvědčeni, že se k nám budete rádi vracet i v budoucnu. Věříme, že se panorama Krkonoš a okolí pensionu Monika bude hezky vyjímat nasvatebních a líbánkových fotografiích v rodinném albu.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA