Komfortní rodinný pension Monika ve Špindlerově Mlýně

Přívlastky komfortní a rodinný nebývají často spojovány při popisu jedné a té stejné skutečnosti, avšak v případě pensionu Monika lze obě tato adjektiva použít zcela s čistým svědomím. Pension Monika byl dostavěn a současně otevřen v roce 1998 a svou polohou se nachází v klidné části ulice v sousedství dalších několika nových pensionů. V našem pensionu Vám na přání zorganizujeme firemnírodinné či přátelské setkání a oslavy dle Vašich přání. Stejně tak můžete využít luxusního, moderního wellness centra nedaleko pensionu, kde pro Vás má pension Monika jako pozornost dárek v podobě 50% slevy na vstupném. Za úžasných 150 Kč pro dvě osoby si tak lze užít whirlpool s masážními tryskami, parní lázeň, odpočívárnu na vyhřívaných lavicích, saunu a to vše bez časového omezení na jeden vstup. Wellness centrum je otevřeno v době od 10.00-22.00. Za poplatek lze dále objednat masáže. Více informací lze získat na recepci pensionu Monika. Je tedy už jen na Vás, zda si našeho komfortního ubytování s nabídkou v přilehlém wellness užijete ve dvojici, v rodinném kruhu, s přáteli či jako firemní teambuildingovou akci.

Ubytování v rodinném pensionu Monika Špindlerův Mlýn

V pensionu Monika nedaleko centra Špindlerova Mlýna jsou hostům k dispozici dvoulůžkové či třílůžkové pokoje nebo apartmá, které mají dvě oddělené ložnice, kde každá ložnice má nově svoji velkou LCD TV 80cm se SAT, všechny pokoje i apartmá mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou. Pokoje jsou dále vybaveny internetovým připojením a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty zcela zdarma. V nabídce je navíc také možnost objednání apartmá vybaveného dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, lednicí, velkou LCD TV se satelitním připojením, koupelnou s vanou a WC s bidetovou sprškou. Nově jsou součástí každého pokoje malé, bezhlučné ledničky pro zvýšení komfortu našich hostů. Pension Monika není jen klasické ubytovací zařízení, ale také výborná domácí kuchyně a speciality připravované na lávových kamenech. Již teď se personál pensionu těší na Vaši návštěvu.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA