Uspořádání firemních akcí v osvědčeném Pensionu Monika

Ať už vlastníte menší či větší firmu nebo v nějaké takové pracujete, jistě víte, jak je utužování kolektivu důležité. S ostatními zaměstnanci se setkáváte v pracovním procesu každý den a určitě není od věci si občas odpočinout a společně si užít chvíli volna. Nemusíte spolu zrovna jezdit na dovolenou k moři, ale co třeba si jednou za rok vyrazit na víkend či alespoň jeden den do horKrkonoše, naše nejvyšší hory, nabízí spoustu možností sportovního i relaxačního vyžití a každý si zde přijde na své!

Krkonoše nejsou jenom pěší turistika

Někdo by mohl namítnout, že Krkonoše nejsou nic pro něj, protože nerad chodí. Jenže v dnešní době už hory nabízejí daleko více možností a nudit se zde tak nebude zaručeně nikdo. Lyžování, jízda na koni či koloběžce, adrenalinové zážitky v podobě přemostění nad Špindlerovskou hrází pod přehradou nebo let na obří houpačce, to vše tu můžete společně se svými kolegy zažít! A pokud bude pršet? V tom případě si můžete užít zábavu při hraní squashe, tenisu nebo navštívit jeden ze dvou aquaparků. Večer se pak otevírají možnosti k posezení v některé z místních hospůdek či vináren.

Útulné ubytování v penzionu Monika

Pokud pořádáte firemní akci, je výběr ubytování samozřejmě jednou z nejdůležitějších věcí. Velké hotely se k těmto účelům příliš nehodí. Je v nich spousta lidí a žádná „domácí“ atmosféra. Menší útulný penzion, jako je například pension Monika, bude pro Vaše potřeby tím pravým místem. Nabízí domácí kuchyni a speciality na lávových kamenech, které podtrhují příjemnou a útulnou atmosféru. Ubytováni budete v dvou nebo třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou i WC, nebo můžete zvolit variantu apartmá. LCD televize, trezor a internetové připojení zdarma jsou samozřejmostí! Všichni hosté navíc od Penzionu Monika dostanou 50% slevu do blízkého Wellness centra a sauny.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA