Penzion s dvoulůžkovými a třílůžkovými vybavenými pokoji

Vyrážíte do Krkonoš a hledáte ubytování, které Vám poskytne potřebný komfort, bude mít výhodnou polohu a zároveň nezruinuje Vaši peněženku? V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu, hledat už nemusíte. Pension Monika, který leží jen pár kroků od centra Špindlerova Mlýna a zároveň je obklopen krásnou přírodou, pro Vás bude skvělým místem ke strávení příjemné tuzemské dovolené. Krkonoše nabízejí spoustu zábavy i sportovního vyžití a dovolená v našich nejvyšších horách je perfektní volbou pro páry i rodiny s dětmi. Užijte si své volno v penzionu Monika!

Pension s přátelskou atmosférou

Jednou z věcí, kterou se Pension Monika může pyšnit, je příjemná domácí atmosféra. Nejedná se o žádný obrovský hotel plný lidí, ale o přátelský penzion, odkud je příroda na dosah rukyUbytování v Pensionu Monika je komfortní a poskytuje všechny dnes neodmyslitelné a potřebné věci. V každém pokoji najdete novou velkou LCD televizi se satelitním příjmem Full HD a více než 199 programy z celého světa. K dispozici Vám budou i nové malé lednice, které jsou bezhlučné a nebudou tak rušit Váš klid. Pokud si budete chtít připravovat lehké občerstvení či odpolední kávu sami, můžete využít i možnosti malého kuchyňského koutu s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Pension Monika nabízí apartmány, ale i dvoulůžkové či třílůžkové pokoje vhodné pro pár nebo rodinu.

Sportovní vyžití i relaxace

Krkonoše nabízejí možnost příjemně strávené dovolené pro všechny. Ať už si chcete užít aktivní dovolenou plnou sportu a adrenalinu, nebo dáváte přednost nenáročným procházkám po okolí, užívání si místního klidu a nádherné přírody a návštěvě wellness centra, přijdete si zde na své. Dovolená v Krkonoších se bude líbit dětem i dospělým a Pension Monika se postará o to, aby byl zážitek z Vašich prázdnin nezapomenutelným. Nač jezdit daleko, když máme tak krásné místo přímo u nás v Čechách?

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA