Dovolená ve Špindlu, relaxační pobyt ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn je plným právem řazen na první místo mezi horská střediska na jižní, české, straně Krkonoš. Výborné klimatické podmínky a silně esteticky působící panorama horského prostředí vytvořilo výborné podmínky pro vznik centra turistického ruchu, jehož význam je v Krkonoších nezastupitelný ať už se jedná o zimní sporty, letní turistiku či rekreaci. Střed Špindlerova Mlýna je rozložen na souběhu údolí, jímž protéká dosud mladé Labe a Dolský potok a ze všech stran je Mlýn chráněn horskými pásmy vnitrozemského Českého hřebene. Tvář horského střediska obohacují v současnosti tři lyžařské areály, a to ve Svatém Petru, dále jsou to Medvědín a Hromovka. Město Špindlerův Mlýn udržuje plným právem primát mezi horskými středisky v Krkonoších.

Relax ve Špindlu

Vydejte se na wellness dovolenou do nejznámějšího střediska Krkonoš, Špindlerova Mlýna. Pension Monika Vám nabízí komfortní ubytování, kde se snoubí rodinná atmosféra, domácí kuchyně a milý personál. Centrum Špindlerova Mlýna je vzdáleno od pensionu Monika pouhých cca 10 minut chůze. Milým potěšením pro hosty pensionu Monika je pozornost v podobě 50% slevy na vstupném do luxusního wellness centra vzdáleného od pensionu cca 400 metrů. Za cenu 150 Kč vstupného pro dvě osoby lze využít whirlpool s masážními tryskami, parní lázeň, saunu, odpočívárnu na vyhřívaných lavicích a to vše bez časového omezení. Po předchozí domluvě lze také rezervovat masáže dle nabídky wellness centra a to vše a nejen to lze zajistit nebo obdržet více informací na recepci pensionu Monika. Personál našeho pensionu udělá maximum možného pro Vaši nerušenou relaxaci anezapomenutelnou dovolenou. Samozřejmostí je také nabídka služeb ve Špindlerově Mlýně jako jsou masáže, sauna, fitness centra, aquapark, solária a mnoho dalšího pro Vaši příjemnou dovolenou. Veškeré informace Vám rádi nabídneme na recepci našeho pensionu, popřípadě Vás nasměrujeme na Vaše nezapomenutelné zážitky.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit pro Vaše ubytování dva druhy apartmánů, kde máte možnost využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA