Levné ubytování s domácím mazlíčkem v pensionu Špindlerův Mlýn

Domácího mazlíčka má dnes spousta lidí a věřte nebo ne, někteří si kvůli starosti o ně upírají i zaslouženou dovolenou. Ptáte se proč? Někdy jednoduše není nikdo, kdo by nám mazlíčka pohlídal, útulky bývají pro spoustu zvířat nepříjemným zážitkem. A cestování se zvířetem také není jednoduchá záležitost. Po pro zvíře dlouhé a úmorné cestě ještě po příjezdu hledáte hotel, kterému domácí mazlíčci nevadí. A takový na každém rohu bohužel nenajdete. Jedním z nich je však Pension Monika, který se nachází nedaleko centra Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Vaše domácí zvířátka vřele přivítá, a to včetně pejsků do střední velikosti!

Krkonoše si užijí i pejsci!

Jiná domácí zvířata s sebou zřejmě na procházku neberete, ale pejsci si pěší túry po horách užijí stejně jako Vy, možná dokonce i více. Pokud tedy nechcete, aby na Vás čekali na pokoji, vezměte je jednoduše s sebou ven. Nádherné prostředí hormnožství turistických cest, možnost koupání, to vše si se svým psím miláčkem můžete užít.

Ubytování v Pensionu Monika

Ubytování v Pensionu Monika si můžete zvolit podle svých představ. K dispozici jsou dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a také různé typy apartmánů. Ty jsou určeny především pro větší počet osob, tedy 6-10. K dispozici jsou v apartmánech společenské místnosti či kuchyňky. V každém pokoji Pensionu Monika také můžete sledovat své oblíbené pořady na nových LCD televizích, v každém pokoji také naleznete lednici. Vlastní koupelna a WC jsou samozřejmostí. Přejete si mít ve svém apartmánu i varnou konvici, mikrovlnnou troubu či kávovar? To není žádný problém! Užijte si na své dovolené nejen krásy naší přírody, nespočet lanovek a turistických tras, ale také komfortní ubytování, kam se budete rádi vracet. Přivítá Vás domácí a útulná atmosféra, kterou dolaďuje i domácí kuchyně. Tento osvědčený pension zkrátka ví, jak se o své hosty postarat.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA