Ubytování pro běžkaře a cyklisty Špindlerův Mlýn

Mezi výhody výletu do Špindlerova Mlýna patří fakt, že si zde užijete zábavu v zimě i v létě a to navíc za každého počasí. V zimě je náplň jasná, Špindlerův Mlýn je lyžařským i běžkařským rájem a patří k nejvyhledávanějším českým lyžařským areálům. Zábavu Vám však poskytne i v létě, kdy si zde můžete užívat výlety na kole či dalších, méně obvyklých dopravních prostředcích, jako jsou motorové čtyřkolky, koně nebo koloběžky. A když prší? Vydejte se do jednoho ze dvou místních aquaparků! Ať už sem míříte v kterémkoliv ročním období, při shánění ubytování se můžete vždy obrátit na Penzion Monika, který nabízí příjemné ubytování a především přátelskou domácí atmosféru, kterou oceníte kdykoliv.

Užívejte si krásnou přírodu

Pensionu Monika budete mít díky jeho výhodné poloze, kdy na jedné straně je v těsné blízkosti centra Špindlerova Mlýna a na té druhé je jen pár kroků od lesů, vše, co hledáte, přímo vedle Vás. V zimě uvítáte desítky upravených běžkařských tratí, na nichž si užijete výhled na krásu okolní krajiny i zdravý horský vzduch, nebo nespočet sjezdovek pro zkušené i méně zdatné lyžaře. V létě můžete ty samé sjezdovky sjíždět na koloběžkách, nebo vyzkoušet horská kola. Najde se zde však dostatek tras i pro klasickou cyklistiku nebo pěší túry. A až budete večer zmoženi přemýšlet, co dál, můžete navštívit nedaleké Wellness centrum, které disponuje saunou, whirpoolem s masážními tryskami, parní lázní, po dohodě i masérskými službami.

Pension Monika splní Vaše očekávání

Všechno sportovní i relaxační vyžití budete mít v Penzionu Monika v těsné blízkosti a nemusíte tak ztrácet čas zdlouhavým dojížděním. Pension Monika se však o Vás postará i v dalších ohledech. Nabídne kvalitní zázemí v podobě dvoulůžkových, třílůžkových pokojů i prostorných apartmánů, kde jsou vlastní sociální zařízení, televizor i ledničky samozřejmostí stejně jako trezor i internetové připojení zdarma. Hlady také trpět nebudete, neboť přímo v pensionu na Vás čeká příjemná malá restaurace nabízející domácí kuchyni či speciality z lávových kamenů. Pension Monika Vám poskytne skvělé ubytování v kteroukoliv roční dobu!

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA