Turistické ubytování v rodinném pensionu v Krkonoších

Plánujete-li vyrazit za turistikou do Krkonoš, tedy na pohoří s nejvyšší horou České republiky, není nic snazšího než si vyhledat vhodné ubytování, to znamená levné a zároveň kvalitní. Na výběr je z mnoha typů ubytovacích zařízení, od nejlevnějších hostelů, pro které je základním ukazatelem společné sociální zařízení pro ubytované. Dále jsou v nabídce ubytovacích zařízení horské chaty a boudy, které se liší ve vybavenosti interiéru a služeb. Některé navíc mají společné sociální zařízení, jiné naopak ne. Je nutno se doptat na konkrétní služby při rezervaci termínu. Vzhledem k tomu, že většina horských chat se nachází na území chráněného Krkonošského národního parku, je nutno se doptat na možnost příjezdu automobilem k chatě, popřípadě si předem u provozovatele ubytovacího zařízení vyžádat povolení k vjezdu k ubytovacímu zařízení. Další možností jak se levně a přesto kvalitně ubytovat jsou pensiony. Většina z nich má vlastní sociální zařízení, TV na pokoji a v ceně ubytování za noc je samozřejmostí i snídaně.

Pensiony Krkonoše

Dovolená na horách už není v současné době jen synonymem zimních radovánek ale i turistiky, relaxace a sportovního vyžití všeho druhu, stačí si jen vybrat dle svých vlastních preferencí. Jednou z možností kvalitního a přitom levného ubytování jsou pensiony. Ceny pensionů v této lokalitě jsou pochopitelně dražší v zimní sezoně, kdy se cena za noc se snídaní pohybuje od 500-1200 Kč. Nejdražší jsou samozřejmě Silvestrovské pobyty, kdy je nutné si je rezervovat s velkým časovým předstihem. V zimních měsících provozovatelé pensionů preferují délku pobytu na týden, a to od soboty do soboty. Ve většině případů provozovatelé pensionů v zimních měsících, plné sezoně, požadují zálohu na důkaz závaznosti rezervace ubytování. Oproti tomu se v létě ceny pobytu na noc se snídanípohybují ve velmi příjemných cenových relacích, a to od 300-450 Kč.

Pension Monika Krkonoše

Pension Monika není jen klasické ubytovací zařízení v nejznámějším horském středisku Krkonoš, Špindlerově Mlýně, ale jsou to i příjemně strávené chvíle a nezapomenutelné zážitky v našem rodinném pensionu Monika. Personál pensionu Monika je připraven během Vašeho pobytu udělat pro Vaši spokojenost maximum, abyste na chvíle strávené v rodinném prostředí našeho pensionu s nabídkoudomácí kuchyně a vstřícným přístupem personálu vzpomínali s pocitem báječně stráveného času a rádi se k nám v budoucnu opakovaně vraceli. Náš pension je vzdálen pouze několik minut chůze od centra Špindlerova Mlýna a přesto je situován v klidné části ulice v sousedství několika dalších nových pensionů. Snoubí se tu tak výborná dostupnost k okolním wellness a sportovním aktivitámspolu s komfortem soukromí a klidného prostředí.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA