Sportovní a relaxační pobyty ve Špindlerově Mlýně

Posláním Krkonošského národního parku je kromě uchování a zlepšení přírodního prostředí daného území, rovněž využití tohoto území k ekologicky únosné turistice a rekreaci nezhoršující životní prostředí. V Krkonoších má pěší turistika již dlouholetou tradici. Při pohybu v KRNAP je třeba mít na paměti především ustanovení návštěvního řádu, které zakazuje na území I. zóny Krkonošského národního parku vstupovat mimo turisticky značené cesty a v zimním období také mimo tyčové značení. Krkonoše patří ke kolébkám lyžování v České republice. I proto patří dodnes k nejatraktivnějším terénům pro sjezdové i běžecké lyžování. Navíc k těmto tradičním sportovním aktivitám, pro které jsou Krkonoše jako stvořeny, tu lze zažít i spoustu dalšího, mezi něž patří například snowtubing, snowkiting, horolezectví a ledolezectví, paragliding, cykloturistika, vodní sporty a mnohé další sportovní aktivity. Na území KRNAP se dají využívat ke sjíždění na plavidlech bez motorového pohonu řeky Jizera a horní tok řeky Labe v úseku přehrada Labská – Kukačka. Příznivým obdobím je jaro, kdy je dostatek vody z tajícího sněhu. Nejen za sportovním vyžitím zde však míří turisté a návštěvníci Krkonoš.

Relax Špindl

Turisté a návštěvníci Krkonoš míří nejen za sportovním vyžitím, ale také za čistou přírodou a relaxací v nabízených relaxačních a wellness centrech. Jedno z moderních, luxusních wellness center je nedaleko pensionu Monika, kam navíc mají naši hosté 50% slevu na vstupném. Wellness centrum je otevřeno od 10.00-22.00 a naši hosté zde v době od 10.00-17.00 mají za cenu 100 Kč časově neomezený vstup pro dvě osoby za cenu jedné. Stejně tak mají v době od 17.00-22.00 za cenu 150 Kč časově neomezený vstup dvě osoby ubytované v pensionu Monika. Wellness centrum nabízí whirlpool s masážními tryskami, saunu, parní lázeň, odpočinek na vyhřívaných lavicích a za příplatek lze zarezervovat i masáže dle nabídky wellness centra. Pension Monika se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna, vzdálené cca 10 minut chůze od jeho centra, a asi 400 metrů od výše zmíněného moderního wellness centra. Z toho důvodu je ideální volbou pro Vaše ubytování jako výchozí bod pro všechny další sportovní a relaxační aktivity.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA