Prázdniny na horách v pensionu v Krkonoších

Pokud patříte k těm, kdo preferují dovolenou na horách před relaxací u moře, máte tu výhodu, že nemusíte jezdit daleko. I u nás jsou hory krásné, oplývají nádhernou nedotčenou přírodou, a i zde si můžete užít pohodové, ničím nerušené prázdniny. Variant je spousta, ale mezi prvními místy k navštívení Vám možná naskočí Krkonoše, naše nejvyšší hory. Místo, které táhne turisty na lyžování a běžkování v zimě a na procházky, cyklistiku či adrenalinové sporty v létě, Vás uchvátí nejen svou atmosférou, ale i možnostmi, které nabízí. Těch je překvapivě hodně a prázdniny strávené na horách si tak užijí muži i ženy, děti i dospělí, sportovní nadšenci i ti, kdo preferují klid a relaxaci.

Buďte v centru dění

Rádi byste své prázdniny v Krkonoších strávili obklopeni čistou přírodou, ale přitom to nechcete mít nikam daleko? Tato situace rozhodně není neřešitelná! Výhodnou polohou disponuje například Pension Monika, který se nachází na jižním slunečném svahu u lesa, ale za pouhých deset minut se pěšky dostanete do centra Špindlerova Mlýna. V blízkosti pensionu je pak i autobusová zastávka či čtyřsedačková lanovka na Medvědín. Díky této příznivé poloze nemusíte zbytečně ztrácet čas dojížděním, vše máte téměř na dosah ruky.

Prázdniny se vším všudy

Pod pojmem prázdniny si každý může představovat něco trochu jiného, ale zábava k nim patří nepochybně. A té si v Krkonoších můžete užít spousty! Děti jistě ocení dva aquaparky, které se zde nachází, ale i možnost vykoupat se přímo v tůních divokého Bílého Labe. Projíždět se přírodou můžete na kolech, na koních, nebo na terénních motorových čtyřkolkách. Zábavu si užijete také na nejdelší letní bobové dráze v České republice, která bude bavit děti i dospělé! Večer se pak můžete vracet do Pensionu Monika, který Vás přivítá domácí kuchyní, či specialitami z lávových kamenů. Využít můžete i vlastní kuchyňky, která je k dispozici ve vybraných apartmánech.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA