Levné ubytování ve Špindlerově Mlýně

Synonymem levného ubytování je hostel a dvouhvězdičková ubytovací zařízení. Pokud jste parta mladých lidí, kteří netrvají na komfortu soukromí a nevadí jim sdílet společné sociální zařízení, což jsou hlavní znaky levného ubytování v hostelu, pak i ve Špindlerově Mlýně se lze ubytovat za nízkou cenu, nejčastěji vyhledávanou právě studenty a skupinami mladých lidí. Specifikem některých zahraničních hostelů jsou oddělené pokoje pro muže a ženy, což není v českých hostelech běžné. Vzhledem k zachování nízké ceny ubytování neposkytují některá ubytovací zařízení snídani, proto je rozumné doptat se na tuto skutečnost před objednáním ubytování. V nabídce lze také nalézt slevněné ubytovací balíčky, či last minute nabídky pobytů. Tyto jsou nejlevnější a nejvýhodnější variantou pro zákazníka vzhledem k poměru cena a kvalita, protože sleva je kalkulována na blížící se neobsazený termín v ubytovacím zařízení nikoli však na nižší kvalitu služeb než je běžně k dispozici.

Ubytování se slevou v pensionu Krkonoše

Zimní období neskýtá v dnešní době jen příležitost pro zimní sporty, jako jsou lyžování, snowboarding, běžkování, či bruslení. K dispozici je toho mnohem víc, jak lze v zimním období trávit volný čas. Pokud se rozhodnete vyrazit za zimními radovánkami do Krkonoš, respektive do nejznámějšího krkonošského střediska Špindlerův Mlýn, veškeré outdoorové zimní aktivity stejně tak jako indoorové aktivity můžete vyzkoušet a zažít právě u nás. Pension Monika nabízí soukromí a přesto výbornou dostupnost ke všem nabízeným sportovním či wellness aktivitám v jakémkoliv ročním období.Ubytování v Pensionu Monika je kombinací kvalitních služeb, domácí kuchyně, rodinného prostředí, relaxace a sportovního vyžití, proto lze ubytování u nás více než jen doporučit. Na našich webových stránkách naleznete také aktuální seznam akčních nabídek ubytování v sekci last minute a ubytovací balíčky se slevou.

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA