Dovolená se psem v rodinném penzionu Krkonoše

Pokud jste někdy cestovali se psem, zřejmě víte, že to není žádná legrace. Někteří pejsci snášejí cestu v autě skvěle, ale spoustě z nich se to samozřejmě nelíbí. Někdy je však tato situace nevyhnutelná. Nemáte hlídání, nechcete svého psího miláčka opustit, ale rádi byste si odpočinuli od práce a starostí na klidném místě, kde se bude líbit Vám i Vašemu mazlíčkovi? Jednou z možných destinací, které se nabízejí, mohou být Krkonoše, naše krásné a majestátné hory, které nabízejí množství sportovního i dalšího vyžití a to nejen pro lidi, ale i zvířata. Je však možné se zde ubytovat i se psem? Samozřejmě! A to třeba v oblíbeném a osvědčeném pensionu Monika, který vřele přivítá pejsky do střední velikosti.

Užijte si výhody Pensionu Monika!

Pension Monika nabízí svým hostům plno různých výhod. Jednou z těch hlavních je už samotná velmi výhodná poloha hotelu. Budete mít přírodu doslova na dosah ruky! Pension se nachází na jižním slunečném svahu v klidné slepé ulici a je obklopen lesem. Avšak za pouhých deset minut chůze se dostanete přímo do centra Špindlu. Pouhých 600 m je vzdálená lanová dráha na Medvědín, o kousek dál se zase nachází autobusová zastávka, odkud můžete putovat až na hřebeny Krkonoš. Máte strach, že se v Krkonoších nevyznáte a rádi byste si naplánovali příjemnou procházku i s Vaším pejskem dle Vašich představ? Pokud budete potřebovat poradit, personál pensionu Vám s čímkoliv rád poradí a navrhne Vám nádhernou túru nedotčenou přírodou, která začíná pár kroků od pensionu.

Ubytování podle Vašich představ

Vyrážíte na dovolenou s celou rodinou a pejskem k tomu? Pak pro Vás budou ideální volbou ubytování apartmány, které pension Monika nabízí. Můžete si tak užít nejen oddělených ložnic, ale také společenské místnosti nebo obývacího pokoje, kde se můžete scházet u hraní společenských her, nebo využít gauče jako přistýlku pro další hosty. I jídlo můžete vyřešit dle svého přání. K dispozici jsou v pensionu Monika i apartmány s vlastní kuchyňkou, nebo můžete navštěvovat místní malou restauraci s domácí kuchyní. Vaši dovolenou s pejskem si zkrátka užijete!

Last minute & balíčky

Velké LCD TV 80cm + Sat 200 programů

Vážení hosté, všechny naše pokoje jsou vybaveny novými velkými 32´´ LCD TV se satelitním příjmem Full HD a více než 199 TV programy celého světa... 

NOVĚ - VŠECHNY POKOJE S LEDNICÍ

Vážení hosté, nově jsme z důvodu zvýšení Vašeho komfortu vybavili všechny pokoje malými bezhlučnými ledničkami k Vašemu využití. 

UBYTOVÁNÍ S KUCHYŇKOU

Vážení hosté, na dotaz Vám můžeme potvrdit i k Vašemu ubytování možností využití malého kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledinicí. Někdy je opravdu příjemné po horské tůře vychutnat v klidu svůj oblíbený čaj či kávu, připravit si sám lehké občerstvení či večeři. Máte možnost ... 

WELLNESS + RELAX = 2 OSOBY ZA CENU 1 OSOBY

Vážení hosté, při pobytu 1-10 nocí máte jako hoté našich pensionů vstup do nového luxusního wellnes centra (400m vedle našich pensionů) pro dvě osoby za cenu osoby jedné,možno využít každý den Vašeho pobytu (při pobytu např. 3 dny = 3x wellnes) - tj.: 11.00-17.00 hodin za 100 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň 17.00-21.00 hodin za 150 CZK pro dvě osoby - k dispozici bazén, vířivka, parní lázeň, sauna, infrasauna, to vše bez časového omezení!! Možnost přiobjednání různých druhů MASÁŽÍ. 

VÝHODNÁ POLOHA NAŠEHO PENSIONU A APARTMÁNŮ

Velkou výhodou našeho pensionu a apartmánů je jeho poloha. Nachází se na jižním slunečném svahu, ve slepé klidné ulici u lesa v sousedství dalších 9 nových pensionů, přitom jen 10 minut pěšky do centra Špindlu. Čtyřsedačková lanová dráha na Medvědín (směr pramen Labe), je vzdálena od pensionu cca 600 m, autobusová zastávka na hřebeny Krkonoš (směr Sněžka 1602m) cca 800 m. Rádi Vám poradíme u mapy známé či méně známé turistické i cyklistické stezky, které začínají pár metrů od našeho pensionu - Vašeho prázdninového ubytování.

VYUŽITÍ PŘÍSPĚVKU OD ZAMĚSTNAVATELE

Vážení hosté, můžete u nás využít příspěvek na Vaší dovolenou z Vašeho podnikového fonfu FKSP. Můžete zažádat o příspěvek Vašeho zaměstnavatele, kterému my zašleme fakturu za Vaše ubytování (nebo třeba jen část celkové částky) a případný zbytek celkové částky doplatíte v hotovosti na recepci pensionu. Tuto možnost využívá stále více našich hostů ... Proč by jste to nezkusili využít i Vy?

SKUPINOVÁ RESERVACE - SLEVA

Vážení hosté, v případě zájmu o skupinovou reservaci (více než 8 osob), nebo více nocí (více než 7), nás prosím kontaktujte. Rádi Vám připravíme cenově akční nabídku. 

INTERNET ZDARMA !

Vytvořili jsme kvalitní internetové připojení pro všechny hosty ubytované v našich pensionech i apartmánech. Internetové připojení je na všech pokojích i restauraci. Internetové připojení mají naši hosté ZDARMA bez omezení. 

DÁRKOVÝ POBYTOVÝ POUKAZ - V CENĚ SE VSTUPEM DO LUXUSNÍHO WELLNESSCENTRA ZDARMA

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost zakoupení dárkových pobytových poukazů pro Vaše blízké či kamarády. Využijte této možnosti k překvapení neotřelým dárkem. Termín uskutečnění pobytu si můžete určit sami, nebo ho nechat na výběru samotného obdarovaného. Ze zkušenosti již odbydlených dárkových poukazů víme, že tímto dárkem dostali obdarovaní nevšední a hezký zážitek. A o to přeci jde, někoho mile překvapit a potěšit. NAVÍC V CENĚ POBYTU JE ZAHRNUT JAKO BONUS VSTUP BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ DO LUXUSNÍHO VELLNESSCENTRA 400 M VEDLE PENSIONU - ZDARMA